مهارت

☀️ آموزش اشتراک‌گذاری لیست دانلود IDM با افراد مختلف

Internet Download Manager یا همان IDM یکی از معروف‌ترین اپ‌های مدیریت دانلود بوده و قابلیت‌های فراوانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. توسط این اپ می‌توانید با سرعت بالا اقدام به دانلود و مدیریت فایل‌های مورد نظرتان بکنید.

یکی از ویژگی‌های جذاب این برنامه توانایی اشتراک‌گذاری لیست دانلود با افراد مختلف است. به‌عنوان مثال حالتی را در نظر بگیرید که یک مجموعه ۱۰ قسمتی از یک سریال رایگان در اینترنت را به‌ترتیب دانلود کرده‌اید و می‌خواهید لینک‌های آن را به فرد دیگری بدهید. دیگر نیاز نیست لینک هر ۱۰ قسمت را به‌صورت جدا جدا به شخص مورد نظر تحویل دهید و توسط این ویژگی در این دانلود منیجر قادر خواهید بود تا هر لینک را در یک فایل کم‌حجم کلیوبایتی داشته باشید و آن فایل را به شخص مورد نظر تحویل دهید.

در این حالت فرد با استفاده از آن فایل و برنامه IDM می‌تواند به راحتی به تمامی لینک‌ها دسترسی داشته باشد و به دانلود آن‌ها بپردازد. برای اشتراک‌گذاری لیست دانلود خود در IDM مراحلی را که در ادامه قرار داده‌ایم، دنبال کنید:

  1. برنامه IDM را به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید.
  2. IDM را باز کنید و فایل‌های دانلودی که می‌خواهید آن‌ها را به‌صورت لیستی به اشتراک بگذارید انتخاب کنید.

 

  1. پس از انتخاب فایل‌های مورد نظر، از منوی Tasks گزینه Export و بعد to IDM export file را انتخاب کنید.

 

  1. در مرحله بعد پنجره‌ جدیدی باز می‌شود که سه‌ گزینه مختلف در آن مشاهده می‌شود. اگر می‌خواهید لیست دانلود صف دانلود را به اشتراک بگذارید، گزینه اول، اگر می‌خواهید فایل‌هایی که انتخاب کرده‌اید را به اشتراک بگذارید گزینه دوم و در آخر اگر می‌خواهید کل لیست دانلود‌تان را اشتراک‌گذاری کنید، گزینه آخر را برگزینید.

  1. محل ذخیره‌سازی فایل را مشخص کنید. این فایل اطلاعات لیست دانلود را در خود دارد و می‌توانید آن را به‌ اشتراک بگذارید.

 

 

  1. برای دسترسی به این لیست دانلود، باید از منوی Tasks، این‌بار گزینه Import را انتخاب کنید.

 

 

 

نظر شما در رابطه با این آموزش چیست؟ آیا آن را کاربردی می‌دانید؟

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برگرفته از : itresan.com

 

مدیر کسب و کار موفق

به سوی کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا