خانواده و کار

۵ ایده میلیون دلاری برای کارآفرینی خانگی

اخیرا در یک سرشماری، تعداد زیادی کارخانگی به ارزش در حدود ۳۰ هزار میلیون دلار راه اندازی شده توسط کارآفرینان مستقل، به ثبت رسید.

آنها کارآفرینانی به تعداد ۲۰۰ هزار نفر با درآمدی بین ۵۰۰ هزار تا ۹۹۹ هزار دلار و بیش از ۴۰۰ هزار نفر با درآمدی بین ۲۵۰ هزار دلار تا ۴۹۹ دلار بودند. برای هرکسی که دوست دارد کار خانگی انجام دهد، در مقابل کسانی که کار بیرون از خانه انجام می دهند، چند چیز ثابت و مشابه به هم است، مهارت های اصلی، آنهایی که موفقیت را تحت تاثیر قرار می دهند. 

پس اگر شما دوست دارید تا به عنوان یک کارآفرین مستقل فعالیت کنید، می توانید در خانه هم رئیس خود باشید و هم مرئوس خود، شما اصلا نیاز به راه اندازی یک شرکت بزرگ ندارید. در اینجا به ۲ راه برای اهرم قرار دادن توانایی هایتان اشاره می کنیم، با جلوه دادن فرصت های درست که به شما و موفقیتتان در راه اندازی یک کارآفرینی خانگی موفق کمک می کند. 

به دنبال محصولی باشید که برطرف کننده مشکلات زندگی روزانه شما باشد

یک شخص از درد کمر مزمن در زمانی که برای ساعات زیاد روی صندلی می نشست، رنج می برد و راه حل مناسبی را هم برای برطرف کردن آن پیدا نکرده بود، پس تصمیم گرفت تا با کمک طراحان صنعتی به عنوان پشتیبان، یک محصول آزمایشی را طراحی کند، بعد از آن با فروش این محصول آزمایشی ۱٫۲ میلیون دلار از کسانی که او را پشتیبانی می کردند، بدست آورد. او هم اکنون صاحب یک شرکت میلیون دلاری است، به عنوان یک کارآفرین مستقل خانگی در سان فرانسیسکو. 

شخص دیگر هم مشابه همین کارآفرین، دست به تولید محصولی در جهت رفع یک مشکل زد، او می خواست تا یک راهی برای هرچه سریع تر بسته بندی کردن نهار فرزندانش پیدا کند. چیزی که به فکرش رسید تولید محصولی بر اساس سبک بسته بندی غذا در ژاپن بود. او درآمدی ۱ میلیون دلاری از این کار کسب کرد.  

یک نیاز را بسنجید و یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید

آیا از این آگاه هستید که مردم بیشتر به دنبال چه چیزهایی هستند؟ 

شخصی در یک فروشگاه دوربین امنیتی کار می کرد، او می دانست که مشتریان به دنبال چه چیزی بودند، وقتی موضوع در مورد محصولات امنیتی بود، و همچنین یک دید کلی نسبت به نحوه انبارگردانی و موجودی کالا بدست آورده بود، پس با یک پس انداز ۱۰۰۰ دلاری فروشگاه فروش دوربین امنیتی اینترنتی خود را راه اندازی کرد. 

آگاه بودن از توانایی های خود و آنچه که مشتریان طلب می کنند، می تواند به شما کمک کند تا فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید. یک سایت و یا وبلاگ ساده مثلا از طریق سیستم محتوای وردپرس، البته نیاز به یک دانش ابتدایی می باشد. یا می توانید به عنوان یک فریلنسر خانگی کار کنید. بر اساس آماری در کشور آمریکا، یکی از بزرگترین بخش های تجاری و شغلی، مربوط به آن کارآفرینان موفق می باشد که به صورت خرده فروشی کار می کردند. 

مهارت های خود را با مقیاس فناوری بسنجید

آیا مهارت های خود را تنها در یک دنیای فیزیکی به کار می بندید؟ با اهرم قرار دادن فناوری، شما می توانید، افراد بسیاری را به خود جذب کنید، و حتی بهتر از به کاربردن مهارت های فیزیکی. زمان و تعداد افرادی که در دسترس هستند محدود است. یک مربی خصوصی توانست تا تجارت خود را با بکارگیری مهارت هایش در خانه، راه اندازی کند. او یک نرم افزار سفارشی برای اتوماسیون کردن بسیاری از کارها طراحی کرد.  

و یا یک شخص دیگر با طراحی یک شبکه موبایلی مخصوص پرستاران بچه متشکل از ۱۵۰۰ پرستار بچه، به موفقیت بزرگی دست یافت. جالب است که او خود در ابتدا یک پرستار بچه بود. 

و یا یک طراح سربند، توانست با فروش آنلاین و فروش مستقیم سربنده های خود به مشتریان و بوتیک های لباس زنانه، درآمد کسب کند. پس هرگونه مهارتی در صنعت و فناوری دارید، می تواند به شما کمک کند تا یک کار بزرگ را برای خود راه اندازی کنید. 

یک دوره آموزشی آنلاین راه اندازی کنید

آیا مهارتی در آموزش دارید؟ این می تواند مسیری را برای شما هموار کند، تا آکادمی تحصیلی آنلاین خود را راه اندازی کنید. اگر کمی تخصص در فناوری داشته باشید، می توانید از برخی سیستم های مدیریت محتوای سایت مثل وردپرس، یک سیستم آموزشی مخصوص را طراحی کنید. دو شخص توانستند تا از دوره آموزشی برنامه های iOS 8 و یک زبان برنامه نویسی جدید، در سال ۲۰۱۴، یک میلیون دلار درآمد کسب کنند. یا به طور مشابه یک استاد ریاضی در انگلیس توانست تا از دوره های آموزشی برنامه نویسی خود درآمدی یک میلیون دلاری داشته باشد. 

پس حالا شما چه دوره آموزشی را می توانید راه اندازی کنید؟ دوره هایی که به مشتریان شما کمک کند تا کارهای خود را بهتر انجام دهند. 

ایبوک منتشر کنید

آن روزها را که به سختی و طی مراحل بسیار کتاب منتشر می شد فراموش کنید. امروز شما می توانید کتاب خود را منتشر کنید، با کمترین هزینه، سپس آن را به خوانندگان میلیونی عرضه کنید. سایت هایی مثل Amazon Kindle، Goodreads، Kobo Writing Life و غیره به افراد، پلت فرمی را برای نشر یک ایبوک ارائه می دهند، همانگونه که انجمن هایی آنها را به این سایت ها ارائه می دهند. یک نفر توانست تا با نشر چندین داستان تخیلی در آمازون، ۲ میلوین دلار بدست بیاورد. او قبلا توسط دفتر نشریه های بسیاری رد شده بود. 

ذوق و علاقه تنها نمی تواند شما را پیش ببرد، شما باید روی آن کار کنید، وقت بگذارید، تمرین کنید و زحمت بکشید. اگر شکست خوردید، عقب نشینی نکنید تا بالاخره یک روزی موفق شوید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برگرفته از : ideas-to-wealth.blog.ir

مدیر کسب و کار موفق

به سوی کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا